PAYLAŞ

Intel’in 7 nci nesil olarak duyurduğu bu işlemciler çok yüksek yanıt hızı sayesinde büyük destek sağlamaktadırlar. Bu teknoloji ile artık bilgisayarınız 0,5 saniye ile uyanacağı gibi internet sayfaları ile uygulamalar arasında da çok daha hızlı ve takılmadan geçiş sağlayacak. 4K çözünürlüğü destekleyen bu işlemciler sayesinde kesintisiz film keyfi yaşayabilirsiniz. Intel 7 nci Nesil İşlemciler sayesinde veri akışı yöntemi ile 4K Ultra HD içerikleri olan sağlayıcılardan alarak 4K olan videoları sekiz kat daha hızlı oluşturabilir ve düzenleyebilirsiniz. Ayrıca bunun yanı sıra 4K Ultra HD 360 video oynatımını da bu işlemciler sayesinde çok daha iyi olarak kullanabilirsiniz.

Intel Yedinci Jenerasyon İşlemciler
Intel Yedinci Jenerasyon İşlemciler

Bu işlemciler sayesinde tek şarj ile daha uzun soluklu bilgisayar keyfi yaşayabilir ve oyun oynayabilirsiniz. İçerisinde yer alan gelişmiş pil ömrü sayesinde kullanmış olduğunuz cihazı yaklaşık olarak 10 saate kadar kullanabilir ve şarja takmayabilirsiniz. Intel 7 nci Nesil İşlemciler sayesinde tek şarj ile yaklaşık olarak 9,5 saat Ultra HD 4K video izleme şansına sahip olacaksınız. Uygulamaların arasındaki çoklu görev çalıştırmayı daha da kolay hale getiren ve performansı üst düzeye çıkaran bu işlemciler çok daha kullanışlı olmaktadır. Parmak izi ve yüz tanıma özellikleri ile de çok daha iyi olmaktadır. True Key ve Windows Hello teknolojisi sayesinde de parolalarınızı çok daha kolay yönetmenize olanak verilmektedir.

Birden fazla bağlantı noktası kullanabileceğiniz bu teknoloji ile çok daha hızlı veri aktarımı yapabilirsiniz. Thunderbolt 3 teknolojisi olarak adlandırılan bu teknoloji ile 40 Gb / sn’ye kadar çıkarabilirsiniz. USB – C hızı USB 3.0 ile sadece 5 Gb/sn olmaktadır. Intel 7 nci Nesil İşlemciler sayesinde cihazınıza en hızlı ve bununla beraber de en fazla amaçlı olan bağlantıyı elde edebilmeniz mümkün hale gelmektedir. Her geçen gün daha da kaliteli ve profesyonel hizmet veren Intel, 7. Nesil işlemcileri sayesinde bu alanda liderliğini daha da ilerilere taşımak istemektedir. Teknolojiyi çok daha ileri noktalara taşıyan Intel ailesi her geçen gün kendisini daha da yenileyerek devam etmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here