PAYLAŞ

Samsung ‘un Galaxy S5 ‘i tanıtmasından sonra yetersiz görülen donanımsal özelliklerinden dolayı yüksek donanım özellikleri vaat eden Galaxy S5 Premium modelini çıkartacağı dedikodularını daha önceki yazımızda paylaşmıştık. Ama Samsun en yetkili ismi J.K.Shin Galaxy S5 Premium ‘u çıkartmayacaklarını açıklayarak dedikodulara son noktayı koydu.

Geçtiğimiz aylarda tanıtılan Galaxy S5, sunmuş olduğu donanımsal özellikler ile bazı Android kullanıcılarını tatmin etmemişti. Telefonda Snapdragon 805 işlemci yerine Snapdragon 801 işlemci ve 2 GB Ram gibi artık standart olan bir Ram miktarının kullanması cihaza olan ilgiyi azaltmıştı.

Beklenenden düşük donanımlı Galaxy S5’in tanıtımından birkaç gün sonra cihazın Premium modelinin tanıtılacağına dair söylentiler çıkmıştı. Galaxy S5 ‘ten daha yüksek seviye donanıma sahip olacağı söylenenen Premium modeli ile alakalı geçtiğimiz gün firmanın patronu tarafından bir açıklama geldi.

Samsung ‘un patronu J.K.Shin‘ın açıklamalarına göre Samsung Galaxy S5 Premium modeli çıkarılmayacak. Bu açıklamanın Galaxy S5’i sattırmaya yönelik bir satış politikası olduğu düşünülebilir. Bakalım Galaxy S5 ‘in satış performansına göre yeni bir model çıkacak mı?

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here