PAYLAŞ

MSI ‘ın yeni kasası oyuncular için tasarlanmış ve ITX formunda üretilmiş kasasını tanıttı.

Nightblade, şirketin oyuncu odaklı ilk iskelet sistem olma özelliği taşıyor. Evet sistem dememizden de anlaşılacağı gibi ürün sadece bir kasadan ibaret değil. İçinde bütün bileşenler de olmasa da bir sistem barındırmakta.

Peki MSI Nightblade hangi hazır bileşenlerle oyuncuların karşısına çıkmakta. Kasa içerisinde Z87I Gaming Anakartı, 600W güç kaynağı ve işlemci soğutucusu hazır olarak gelmekte. Oyuncular ise işlemci, RAM, ekran kartı ve depolama kartı gibi bileşenleri kendisi belirliyor.

Firma Nightblade kasada ayrıca “OC Genie” adlı tek tuşla hız aşırtma teknolojisine yer vermiş. Bunun için ön panelde tanımlanmış bir OC butonu yer alıyor. Kasa mini ITX standardında olsa da 290 mm. uzunluk ve 35 mm. kalınlıktaki ekran kartlarını desteklemekte.

Kasayı soğutma sistemi açısından incelediğimizde ise; arka tarafında 92 mm. çapında 3600 rpm ‘lik, yan tarafında 120 mm. çapında 4000 rpm ‘lik iki adet fan bulunduğunu görüyoruz. Kasa için ayrıca üçüncü bir fan ekleme opsiyonu da sunulmuş.

Kasa üzerindeki bağlantılarda iki USB 2.0 girişi, 2 USB 3.0 girişi ve HD ses girişleri kullanılmış.

Anakart üzerinde ise 7.1 kanal destekli Realtek ALC1150 ses kartı, Atheros Killer E2200 Gigabit LAN kartı, Intel Wireless-AC 7260 çift bant 5. nesil WiFi kartı konumlandırılmış. Nightblade ay ortasından itibaren 600$ fiyat etiketi ile satışa sunulacak. SteelSeries Siberia V2 Dragon kulaklığı da hediye olarak verilecek.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here